Posílejte peníze
a utrácejte bezpečně

Registrace

ZÁKAZNÍCI

Ať už platíte za zboží, posíláte nebo přijímáte peníze online, s Skrill vám úplně stačí emailová adresa a heslo. Nemusíte tak nosit všechny své údaje stále s sebou a opakovaně je všude zadávat. S účtem zdarma získáváte:

Digitální peněženka


Digitální peněženka Skrill nabízí bezpečnost a pohodlí při platbách on-line pomocí pouhé e-mailové adresy a hesla. Vítejte v další generaci plateb on-line.

Zabezpečení


Naše bezpečnostní opatření jsou navržena tak, aby splňovala jediné. Udržet Vaší bezpečnost. Pracujeme s těmi nejvyššími standardy kódování a svůj systém neustále aktualizuje, abychom byli dokonale chráněni před novými hrozbami. To znamená, že vy i vaše peníze jsou v bezpečí.

Nákupy on-line


Každý den více a více obchodníků akceptuje platby systémem Skrill. Můžete tedy platit přímo a bezpečně, aniž byste museli prozrazovat své bankovní údaje nebo údaje z kreditní karty. Navštivte náš obchodní adresář ještě dnes, abyste viděli, kde můžete nakupovat a objevovat fantastické exkluzivní nabídky.

Příjem plateb


Kam máme platbu poslat? S Skrill máte okamžitě přístup k platbám z více než 200 zemí ve více než 40 měnách. Ať už si chcete jen vybírat výhry nebo nechat si poslat peníze od partnerských webů, s námi máte okamžitý přístup, celosvětově.

Karta Skrill MasterCard®


Předplacená karta, která je spojená přímo s Vaší digitální peněženkou Skrill, nabízí naprostou volnost. Akceptována v mnoha obchodech on-line i off-line a ve více než 1,5 miliónu bankomatů na celém světě. Pouze pro obyvatele EU.

Skrill World Post – Zásilky z USA


Naše nová služba řeší dilema, jak z USA dostávat balíčky doručované až k vám domů. World Post nabízí levné, rychlé a bezpečné zasílání s možností sledování zásilek online a pojištění, a to výhradně pro zákazníky Skrill.

Převeďte peníze mezinárodně


Nemůžete se dostat do své místní banky? Nechcete utratit celé jmění za poplatky za převody a směnu? Toto je levné řešení pro posílání a přijímání peněz v mezinárodním měřítku, ať jde o rodinu, přátele nebo o Váš vlastní bankovní účet, když jste v zahraničí, ve více než 40 měnách.

Vklad peněz


Bezplatné a bezpečné uložení je u účtu Skrill pravidlem. Vkládejte své peníze a vybírejte je podle potřeby, abyste je mohli používat kdekoli podle potřeby. Považujeme účet za internetovou peněženku. Jako všechno v systému Skrill, poskytuje Vám naprostou volnost tím nejjednodušším způsobem.

Poplatky


Zdá se, že každý nabízí nízké zaváděcí ceny, my se snažíme zachovávat naše poplatky trvale nízké a zcela transparentní.


© Skrill Ltd. Všechna práva vyhrazena. Použití této internetové stránky je předmětem našich Pravidel a podmínek a Zásady Ochrany Osobních Údajů včetně našeho používání cookies.
Registrované v Anglii a Walesu společnosti č. 4260907. Sídlo obchodní společnosti: Floor 27, 25 Canada Square, London, E14 5LB.
Žádná z informací, kterou tyto stránky ustanoví, nebude vyložena Finanční radě.
Vnitřní stížnosti ohledně procedury zacházení mohou být vyžádány tak, že budete kontaktovat naše Oddělení služby zákazníkovi.

MasterCard a MasterCard značka jsou registrované ochranné známky společnosti MasterCard International Incorporated. Kartu Skrill vydává Wirecard Card Solutions Ltd („WDCS”) na základě licence MasterCard International Inc. WDCS je subjekt autorizovaný institucí Financial Conduct Authority k provádění operací a služeb využívajících elektronických peněz v souladu s regulativem Electronic Money Regulations 2011 (Ref: 900051).
Skrill MasterCard Všeobecné podmínky

Elektronická obchodní (EC směrnicová) pravidla 2002 a ochrana spotřebitele (prodej na vzdálenost) Regulace 2000 upozornění