Wysyłaj i wydawaj bezpiecznie

Rejestracja

KLIENCI

Bez względu na to, czy dokonujesz płatności, wysyłasz czy otrzymujesz pieniądze przez Internet, w serwisie Skrill potrzebny jest tylko adres email i hasło. Nie trzeba mieć przy sobie wszystkich danych płatnizych i wielokrotnie ich wpisywać. Zakładając jedno bezpłatne konto, otrzymujesz:

Portfel ekektroniczny


Portfel elektroniczny Skrill oferuje bezpieczeństwo i wygodę płatności online, posługując się jedynie adresem e-mail i hasłem. Witamy w nowej generacji płatności online.

Bezpieczeństwo


Stosujemy zabezpieczenia, stworzone tylko w jednym celu: zapewnienia Ci ochrony. Obok przestrzegania najwyższych standardów szyfrowania, stale aktualizujemy nasz system, by radzić sobie z pojawiającymi się zagrożeniami. Oznacza to pełne bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pieniędzy.

Rób zakupy on-line


Z każdym dniem coraz więcej sprzedawców akceptuje Skrill jako metodę płatności, możesz więc dokonywać bezpośrednich, bezpiecznych wpłat, bez ujawiania detali swojego konta bankowego czy karty kredytowej. Zobacz listę współpracujących z nami sklepów juz dziś, aby sprawdzić gdzie możesz zrobic zakupy i skorzystać z jednej z fantastycznych, ekskluzywnych ofert.

Odbieranie płatności


Dokąd powinniśmy wysłać płatność? Serwis Skrill zapewnia możliwość błyskawicznej wypłaty z ponad 200 krajów w ponad 40 walutach. Bez względu na to, czy chcesz odebrać wygraną albo wypłatę w ramach programu partnerskiego, zapewniamy błyskawiczny dostęp do środków na całym świecie.

Skrill MasterCard®


Karta prepaid, bezpośrednio połączona jest z Twoim portfelem elektronicznym Skrill aby zapewnić Ci pełną swobodę. Akceptowana jest w licznych sklepach - tradycyjnych i Internetowych - oraz w ponad 1,5 miliona bankomatów na całym świecie. Tylko dla mieszkańców krajów Unii Europejskiej.

Skrill World Post – wysyłka ze Stanów Zjednoczonych


Nasza nowa usługa rozwiązuje odwieczny problem związany z dostawą paczek ze Stanów Zjednoczonych do Twojego domu. World Post oferuje tanią, szybką i bezpieczną wysyłkę z możliwością śledzenia przesyłek online i ubezpieczeniem, dostępną wyłącznie dla klientów Skrill.

Międzynarodowe transfery środków


Nie możesz pójść do swojego miejscowego banku? Nie chcesz wydawać fortuny na przelewy i wymiany walut? Oto niedrogie rozwiązanie wysyłania i otrzymywania pieniędzy na skalę międzynarodową, do rodziny, przyjaciół czy po prostu na własne konto bankowe gdy jestes za granicą, w ponad 40 różnych walutach.

Depozyty pieniężne


Darmowe i bezpieczne przechowywanie danych jest standardem w przypadku kont Skrill. Wpłacaj i wypłacaj pieniądze zawsze wtedy, gdy są Ci one potrzebne, aby korzystać z nich na ulubionych stronach internetowych. Dla nas jest to internetowy portfel. Tak jak wszystkie proponowane przez Skrill usługi, oferuje on całkowitą swobodę, będąc jednocześnie możliwie łatwym i przystępnym.

Opłaty


Wszyscy wydają się oferować niskie stawki wstępne, dla nas istotne jest, by nasze opłaty były zawsze niskie i w pełni przejrzyste.


© Skrill Ltd. Wszystkie prawa zastrzeżone. Warunki użytkowania tej strony podłegają zapisom Warunkom Umowy, Polityki prywatności oraz zasadom użytkowania plików cookie na naszej stronie.
Firma zarejestrowana w Anglii i Walii pod nr 4260907. Siedziba: Floor 27, 25 Canada Square, London, E14 5LB.
Informacje znajdujące się na tej stronie nie są i nie powinny być traktowane jako doradztwo finansowe.
Procedury wewnętrznego rozpatrywania skarg dostępne są w naszym Dziale Obsługi Klienta.

MasterCard jest zarejestrowanym znakiem firmowym MasterCard International Incorporated. Karta MasterCard została wydana przez Wirecard Card Solutions Ltd (“WDCS”) na podstawie licencji udzielonej przez MasterCard International Inc. Firma WDCS jest autoryzowana przez Financial Conduct Authority do świadczenia usług związanych z pieniądzem elektronicznym zgodnie z Ustawą o pieniądzach elektronicznych z 2011 roku (nr. ref.: 900051).
Skrill MasterCard Regulamin

Informacje dotyczące przepisów handlu elektronicznego (Dyrektywa WE) z 2002r. oraz przepisów ochrony konsumenta (sprzedaż na odległość) z 2000r.