Güvenle gönderin ve harcayın

Kayıt ol

TÜKETİCİLER

Skrill ile ödeme yaparken, online para alıp gönderirken sadece email adresinize ve şifrenize ihtiyacınız vardır. Ödeme bilgilerinizi sürekli yanınızda taşıyıp her seferinde tekrar yazmanıza gerek yok. Tek bir ücretsiz hesap sayesinde şunları edinecekleriniz:

Dijital Cüzdan


Skrill Dijital Cüzdanı yalnızca bir e-posta adresi ve şifre ile online ödemelerin güvenliğini ve rahatlığını sunar. Yeni nesil online ödemelere hoş geldiniz.

Güvenlik


Güvenlik önlemlerimiz yalnızca bir tek amaç için tasarlanmıştır. Sizi güvende tutmak. En gelişmiş şifreleme standartlarının yanı sıra, ortaya çıkan yeni tehditlere karşı korunma amacıyla da sistemimizi sürekli güncellemekteyiz. Bu sayede de hem siz, hem de paranız korunmaktadır.

Online alışveriş yapın


Her gün daha fazla tüccar Skrill ödemelerini kabul ediyor. Yani banka veya kredi kartı bilgilerinizi açıklamadan doğrudan ve güvenle ödeme yapabilirsiniz. Alışveriş rehberimize hemen göz atın ve nerelerde alışveriş yapıp muhteşem özel teklifleri keşfedebileceğinizi görün.

Ödemeleri Alın


Ödemelerimizi nereye göndermeliyiz? Skrill ile, 200’den fazla ülkeden, 40’dan fazla para birimi cinsinden gelen ödemeleri anında alırsınız. Kazançlarınızı veya iştirak ödemelerinizi almak istiyorsanız, bizimle tüm dünyadan gelen ödemelerinize anında erişirsiniz.

Skrill MasterCard®


Doğrudan Skrill Dijital Cüzdanınıza bağlı ön ödemeli kart tam bağımsızlığı sunuyor. Dünya çapında 1,5 milyondan fazla ATM'de, birçok online ve normal mağazalarda kabul edilmektedir. Yalnızca AB ülkelerinde yaşayanlar için.

Skrill Dünya Postası - ABD’den sevkiyat


Yeni hizmetimiz, evinize ABD’den teslim edilen paketleri teslim alma sorununu çözüyor. World Post, sadece Skrill müşterilerine yönelik çevrimiçi takip ve sigorta ile ucuz, hızlı ve güvenli sevkiyat imkanı sunuyor.

Uluslararası Para Havalesi Yap


Yerel bankanıza uğrayamıyor musunuz? Havale ve döviz ücretlerine dünyanın parasını harcamak istemiyor musunuz? Bu, sizin ister ailenize, ister arkadaşınıza veya yurtdışındayken kendi banka hesabınıza 40'ın üzerinde para biriminde uluslararası çapta para göndermek ve almak için düşük ücretli çözümünüz .

Para Yükleyin


Ücretsiz ve güvenli saklama özelliği Skrill hesabıyla standart olarak gelir. Paralarınızı en sevdiğiniz sitelerde kullanmak için ihtiyacınız olduğu zaman yükleyin ve çekin. Bu bizim için online bir cüzdan. Skrill'taki her şey gibi, size en basit haldeki tam serbestliği sağlar.

Ücretler


Herkes genellikle başlangıçta fiyatlarını düşük sunuyor ancak biz ücretlerimizi sürekli düşük ve tamamen şeffaf olarak tutmayı tercih ediyoruz.


© Skrill Ltd. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, çerez kullanmamızı içeren Şart & Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza tabidir.
4260907 şirket numarası altında İngiltere ve Galler’de (Wales) tescil edilmiştir. Kayıtlı ofisi: Floor 27, 25 Canada Square, London, E14 5LB.
Bu web sitesinde yer alan bilgilerden hiçbiri Finansal Tavsiye olarak oluşturulamaz ve yorumlanamaz.
İç şikayet inceleme işlemleri Müşteri Hizmet Bölümümüzle bağlantıya geçilerek talep edilebilir.

MasterCard ve MasterCard Marka İşareti, MasterCard International Incorporated’in tescilli ticari markalarıdır. Kart, Wirecard Card Solutions Ltd (“WDCS”) tarafından MasterCard International Inc. lisansına uygun olarak düzenlenmiştir. WDCS, Finansal İşlemler Otoritesi (FCA) tarafından elektronik para aktiviteleri için Elektronik Para Regülasyonları 2011 kararınca yetkilendirilmiştir. (tescil no.: 900051)
Skrill MasterCard Şart ve Koşulları

2002 tarihli Elektronik Ticaret (ET Direktifi) Mevzuatı & 2000 tarihli Tüketiciyi Koruma (Mesafeli Satış) Mevzuatı Bildirileri