SKRILL DOPORUČUJE PŘÁTELSKÝ PROGRAM

První účet ve světě, který Vám platí když posíláte platby. My jsme se zbláznili!
 
 
Za co Vám platíme?   Nové zákazníky, které jste doporučili 
 • Možnost 1: Prověřujte referenční check box vždy, když posíláte platbu. Když se příjemce smluvně zaváže k potvrzení platby, vy jste automaticky označeni jako jeho doporučující!
 • Možnost 2: Získejte Váš doporučující link, umístěte ho k Vašim kontaktním údajům na Vaší webové stránce nebo ho pošlete přátelům. Jestliže někdo klikne na Váš link a zaregistruje se u Skrill, bude automaticky označen za jeho/její doporučující osobu!
 • Možnost 3: Jestli Vaš přítel nepoužil Vaše spojení, Vy můžete být označen jako jeho doporučující také po registraci když on vloží Vaše referenční ID kliknutím na 'Kdo Vás doporučil?' na spojení níže. Tato možnost je k dispozici 14 dní po registraci.

 • Chcete-li obdržet kredit za doporučení, musí zákazník, kterého doporučíte, použít některou ze tří možností popsaných výše.

Kolik Vám platíme?   10% z našeho fixního příjmu  

Všechny budoucí poplatky ze všech 'Posílání peněz' Vašimi referenty, zahrnující i poplatky za obchodní platby.
Váš podíl na zisku bude připočítaný k Vášemu Skrill účtu káždodenní platbou.

 

Více informací: [FAQ] [Banner Farm] [Referenční typy]

Podmínky nabídky:
 • Referenčního programu se může zúčastnit kdokoli, kdo má osobní účet u Skrill. Z účasti jsou vyloučeny účty obchodníků.
 • Skrill si vyhrazuje právo zamítnout nějakou osobu jako podatele.
 • Poplatky za depozit a výběr peněz jsou vyloučeny.
 • Vysílané platby jsou za každou transakci limitovány poplatkem ve výši 0.6% z ceny transakce.
 • Vysílané platby jsou během prvního roku po registraci limitované výsledky.
 • Rozhodnutí Skrill o tom, kdo je podatelem výsledků, je absolutně konečné a nenáleží diskusi.
 • Skrill si vyhrazuje právo kdykoliv přerušit nebo měnit schéma odměn nebo jiné aspekty programu.
 • Když klepnete na uvedené políčko, Vy souhlasíte s tím, aby Skrill shromažďoval, používal a zveřejňoval jakoukoliv osobní informaci, která se neomezuje jen na emailovou adresu, celé jméno a adresu, aby ta byla použita pro spravující programy a posílání výher. Abyste dali najevo svůj souhlas, jděte na naši sekci Ochrana soukromí. Každá osobní identifikační informace bude použita vůči třetí straně pouze k účelům, ke kterým je shromážděná. Abyste se dozvěděli více o tom, jak se v souvislosti s používáním programu osobní informace shromažďuje, každý jednotlivý zákazník se může obrátit na sekci Skrill Ochrana soukromí.
 • Skrill nedovoluje nabízet na základě klíčových slov obsahujících termíny související se značkou a sortimentem Skrill v rámci aplikací pro „marketing ve vyhledávačích“ (např. slova v Google Ad, Overture nebo Yahoo). Přímé odkazy na Skrill.com pomocí kampaní ve vyhledávačích jsou přísně zakázány.
 • Pokud se Skrill rozhodne podle vlastního uvážení, že jste tyto podmínky nedodrželi, – kromě dalších práv a opatření proti Vám –může Vám okamžitě a bez předchozího upozornění odejmout všechny výhody v rámci programu Doporučte přítele (včetně mimo jiné zrušením nebo odmítnutím platby, která Vám měla nebo má být vyplacena v souvislosti s programem a odmítnutím odeslat nebo zastavením odesílání jakýchkoli plateb za doporučení).


© Skrill Ltd. Všechna práva vyhrazena. Použití této internetové stránky je předmětem našich Pravidel a podmínek a Zásady Ochrany Osobních Údajů včetně našeho používání cookies.
Registrované v Anglii a Walesu společnosti č. 4260907. Sídlo obchodní společnosti: Floor 27, 25 Canada Square, London, E14 5LB.
Žádná z informací, kterou tyto stránky ustanoví, nebude vyložena Finanční radě.
Vnitřní stížnosti ohledně procedury zacházení mohou být vyžádány tak, že budete kontaktovat naše Oddělení služby zákazníkovi.

Elektronická obchodní (EC směrnicová) pravidla 2002 a ochrana spotřebitele (prodej na vzdálenost) Regulace 2000 upozornění