PROGRAM 'POLEĆ SKRILL ZNAJOMEMU'

Pierwsze konto na świecie, które płaci Ci za wysyłanie płatności! Chyba oszaleliśmy!
 
 
Za co Ci płacimy?   Za nowych klientów poleconych przez Ciebie 
 • Opcja 1: Zaznacz kratkę osoby polecającej przy każdym wysyłaniu płatności – kiedy odbiorca zapisze się w celu odebrania płatności, zostaniesz automatycznie oznaczony jako polecający!
 • Opcja 2: Otrzymaj link polecający, umieść go w podpisie swoich wiadomości email, na stronie internetowej lub po prostu wyślij go do znajomych. Jeśli ktoś kliknie na Twój odnośnik i przyłączy się do Skrill, zostaniesz automatycznie oznaczony jako jego polecający!
 • Opcja 3: Jeśli Twój znajomy nie wykorzystał Twojego odnośnika polecającego, możesz nadal być oznaczony jako jego polecający po tym jak się zarejestruje i poda Twój numer ID polecającego klikając na poniższy odnośnik ''Kto Cię polecił?''. Opcja ta jest dostępna tylko w ciągu 14 dni od momentu rejestracji.

 • Aby Twoje polecenie serwisu znajomemu zostało uznane, osoba, której polecono serwis musi skorzystać z jednej z trzech opcji opisanych powyżej.

Ile Ci zapłacimy?   10% dochodu z naszej opłaty 

Kwalifikują się wszystkie przyszłe opłaty za wysłane pieniądze, włącznie z opłatami z płatności w sklepach, pochodzące od osób poleconych.
Twój przychód będzie doliczany do salda na koncie Skrill w codziennych ratach.

 

Więcej informacji: [FAQ] [Banner Farm] [Wskazówki dla polecającego]

Warunki oferty:
 • W programie polecającym może uczestniczyć każdy posiadacz konta w serwisie Skrill. Konta handlowców są wyłączone z udziału.
 • Skrill, jako inicjator, rezerwuje sobie prawo do odmówienia pozwolenia dowolnej osobie.
 • Nie włącza sie w to depozytów i opłat z pobranie.
 • Płatności polecającego dla każdej określonej transakcji są ograniczone do 0.6% wartości transakcji.
 • Wynagrodzenie jest ograniczone do 100 Euro z każdego polecenia w pierwszym roku od rejestracji.
 • Decyzje Skrill kto jest inicjatorem danej osoby polecanej są ostateczne i nie podlegają jakiejkolwiek dyskusji.
 • Skrill rezerwuje sobie prawo do przerwania lub zmiany schematu wynagrodzeń lub innego punktu programu w dowolnym momencie.
 • Poprzez zaznaczenie pola polecenia, wyraża Pan/i zgodę na zbieranie, wykorzystanie i ujawnianie przez Skrill danych osobistych, takich jak adres emailowy, imię i nazwisko, a także adres pocztowy, które zostaną przekazane w celach zarządzania programem i wynagrodzenia za polecenia, tak jak to opisano w warunkach, a także w naszej Polityce Prywatności. Jakiekolwiek informacje identyfikujące strony trzecie będą wykorzystane jedynie w celu, w jakim zostały zebrane. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób dane osobiste zbierane na cele programu mogą być wykorzystane, prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności Skrill.
 • Skrill nie pozwala na oferowanie słów kluczowych w ramach „marketingu wyszukiwarek internetowych” (na przykład Google Ad words, Overture lub Yahoo), które zawierają terminy z marką lub określonym asortymentem z Skrill. Zamieszczanie bezpośrednich łączy do Skrill.com w kampaniach wyszukiwarek internetowych jest surowo zabronione.
 • Jeżeli Skrill stwierdzi według własnego uznania, że nie zostały spełnione niniejsze warunki, to może obok zastosowania innych praw i zadośćuczynień, natychmiastowo i bez uprzedniego powiadomienia, wycofać wszelkie świadczenia w ramach programu "poleć Skrill znajomemu" (w tym, bez ograniczeń, anulować lub odmówić uznania wszelkich płatności za polecenie serwisu znajomemu jakie zostały lub zostaną przekazane w ramach programu poprzez odmowę lub wstrzymanie wszelkich takich płatności).


© Skrill Ltd. Wszystkie prawa zastrzeżone. Warunki użytkowania tej strony podłegają zapisom Warunkom Umowy, Polityki prywatności oraz zasadom użytkowania plików cookie na naszej stronie.
Firma zarejestrowana w Anglii i Walii pod nr 4260907. Siedziba: Floor 27, 25 Canada Square, London, E14 5LB.
Informacje znajdujące się na tej stronie nie są i nie powinny być traktowane jako doradztwo finansowe.
Procedury wewnętrznego rozpatrywania skarg dostępne są w naszym Dziale Obsługi Klienta.

Informacje dotyczące przepisów handlu elektronicznego (Dyrektywa WE) z 2002r. oraz przepisów ochrony konsumenta (sprzedaż na odległość) z 2000r.