SKRİLL ARKADAŞA TAVSİYE PROGRAMI

Dünyada ödeme göndermek için size para ödeyen ilk hesap. Çılgın olmalıyız!
 
 
Size niçin öderiz?   Sizin tavsiyede bulunduğunuz yeni müşteriler 
 • Seçenek 1: Her ödeme gönderdiğinizde tavsiye kontrol kutusunu kontrol edin. Alıcı, ödemeyi almak için kayıt olduğunda, siz otomatik olarak ona tavsiye eden kişi (referrer) olarak işaretleneceksiniz!
 • Seçenek 2: Tavsiye linkinizi alıp email imzanıza, web sitenize koyun, veya arkadaşlara gönderin. Bir kişi linkinizin üzerine tıklarsa ve Skrill'ın üyesi olursa, siz otomatik olarak onu tavsiye eden kişi olarak tanımlanacaksınız!
 • Seçenek 3: Eğer arkadaşınız tavsiye linkinizi kullanmadıysa, hala ona tavsiye eden kişi olarak işaretlenmenize imkân var. Bunun için arkadaşınız kayıt olduktan sonra aşağıdaki ‘Size kim tavsiye etti?’ linkine tıklayarak sizin tavsiye ID’nizi girmesi gerekiyor. Bu seçenek kayıttan sonra sadece 14 gün için geçerli olacaktır.

 • Yaptığınız tavsiyelerin ardından ödeme alabilmeniz için, sizin tarafınızdan tavsiye edilen müşteri yukarıda açıklanan üç seçenekten birini kullanmak zorundadır.

Size kaç para öderiz?   Ücret gelirlerimizin yüzde 10’unu 

Tavsiye ettiklerinizden gelecekte elde edilecek bütün 'Para gönder' işlem ücretleri, tüccarlara yapılan ödemelerden elde edilen ücretler dahil, hak kazanıyor.
Gelir payınız, günlük toplu ödeme olarak Skrill hesabınıza yatırılacaktır.

 

Daha fazla bilgi: [Sıkça Sorulan Sorular] [Banner Çiftliği] [Tavsiye ıpuçları]

Teklifin koşulları:
 • Skrill’da kişisel hesabı olan herhangi bir kişi, tavsiye programına katılabilir. Tüccar hesapları ise bu programa iştirak edilemez.
 • Skrill, zincir sahibi olarak herhangi bir kişiyi reddetme hakkını saklı tutmaktadır.
 • Depozito ve para çekme ücretleri dahil değildir.
 • Herhangi bir işlem için tavsiye ödemeleri, işlem değerinin yüzde 0.6’sına kadar sınırlıdır.
 • Tavsiye ödemeleri, tavsiye ettiklerinizden her birinin kaydının ilk yılında 100 Euro’ya kadar sınırlıdır.
 • Skrill’ın, belli bir zincirin sahibinin kim olduğuna dair kararları kesindir ve tartışmaya tabi değildir.
 • Skrill her zaman, ödül şemasını veya programın başka bir tarafını durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
 • Referans kutusunu işaretleyerek Skrill’a, koşullarımızda ve Gizlilik Politikamızda zikredilen program yönetimi ve tavsiye ödülleri amacıyla gönderebileceğiniz mail, tam isim ve adresler dahil, ancak bununla sınırlı olmamak üzere herhangi kişisel bilgileri toplaması, kullanması ve açıklaması için izin vermektesiniz ve razı olmaktasınız. Üçüncü taraflara ait kişisel tanımlanabilir herhangi bilgiler sadece toplandıkları amaç için kullanılacaktır. Programla ilgili kişisel bilgilerin kullanılabileceği şekillere dair daha fazla bilgi için Skrill’ın Gizlilik Politikasına bakabilirsiniz.
 • Skrill, içinde Skrill markası ve çeşitli terimlerinin bulunduğu (örn. Google Ad words, Overture veya Yahoo gibi) “arama motoru pazarlamacılığı” uygulamalarındaki anahtar sözcüklere teklif verilmesine müsaade etmez. Arama motoru kampanyalarını kullanarak Skrill.com sitesine bağlantı vermek şiddetle yasaklanmıştır.
 • Skrill karar verme hakkı tamamen kendinde olmak üzere burada belirtilen şartlara uymadığınız kanaatine varırsa, tarafınıza karşı sahip olduğu diğer her türlü hak ve araçların yanında, Arkadaşa Tavsiye Programı kapsamındaki tüm kazanımlarınızı (programla ilgili olarak size tahsis edilen veya edilecek olan tüm tavsiye ödemelerinin tarafınıza gönderilmesini iptal veya reddetmek ve, tüm tavsiye ödemelerinin gönderilmesini durdurmak ya da gönderilmesini reddetmeyi içeren fakat bunlarla sınırlı olmayan şekilde) derhal ve size haber vermeden geri çekebilir.


© Skrill Ltd. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, çerez kullanmamızı içeren Şart & Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza tabidir.
4260907 şirket numarası altında İngiltere ve Galler’de (Wales) tescil edilmiştir. Kayıtlı ofisi: Floor 27, 25 Canada Square, London, E14 5LB.
Bu web sitesinde yer alan bilgilerden hiçbiri Finansal Tavsiye olarak oluşturulamaz ve yorumlanamaz.
İç şikayet inceleme işlemleri Müşteri Hizmet Bölümümüzle bağlantıya geçilerek talep edilebilir.

2002 tarihli Elektronik Ticaret (ET Direktifi) Mevzuatı & 2000 tarihli Tüketiciyi Koruma (Mesafeli Satış) Mevzuatı Bildirileri